Puncy Hallmarks Punzierungsstempel

Jak objednat

Nejdříve je třeba zvolit způsob, jakým budete značky razit. Pro malý počet kusů vyhoví ruční razník (pro kladívko). Pro větší množství zboží se vyplatí objednat puncovací strojek včetně razníku.

Ryzostní čísla a jednoduchá materiálová označení je možno objednat sestavením pomocí galerie obrázků a jejich přímým přenesením do objednávkového formuláře. Velikosti jsou od 0,3 mm. Mohou být zahloubené i vyvýšené, s rámečkem různého tvaru i bez. Jejich ceny jsou v rozmezí od 350,- do 520,- Kč podle složitosti. Zasíláme po platbě převodem na účet.

Výrobní a odpovědnostní značky Vám vyrobíme na základě obrázku od puncovního úřadu. Vznikající firmu nejdříve zaregistrujete na puncovním úřadu, kde bude vygenerována předloha značky. Její tvar a obsah vzniká v dohodě s úřadem. Tu nám zašlete nejlépe v příloze E-mailu, a v tabulce zvolíte typ razníku a velikost puncu. Velikosti od 0,4 mm. Ceny výrobních a odpovědnostních punců jsou v rozmezí od 620,- do 720,- Kč podle složitosti. po platbě převodem na účet.

Výrobní doba trvá standardně 8 pracovních dní po úhradě (+ 1/2 dny doručovací doba). Tuto lhůtu se snažím dodržet. Pro naléhavé případy nabízíme Expresní zhotovení během 3 pracovních dní s příplatkem 25% a nástroj následně vyrobím mimo běžnou pracovní dobu.

Účetnictví mám zavedené pro platbu převodem na základě proforma faktury. Pro úsporu času a celkových nákladů spojených s touto administrativní zátěží se tím vyhýbám nutnosti EET a nemůžu proto přijímat hotovostní platby včetně dobírek. Děkujeme za pochopení.

Pokud na Vaší objednávku nebudeme reagovat během 24 hodin, ověřte prosím, zda byla Vaše objednávka (formulář/email) přijata.

Loga firem a ostatní individuální motivy je třeba konzultovat přímo s námi, a společně je upravíme tak, aby je bylo možno vyrobit v miniaturním provedení a razit do výrobků. Potřebujeme jenom zaslat náčrtek nebo předlohu motivu a kontakt na Vás. Úprava předlohy je zahrnuta v ceně razidla. Vaši představu zašlete nejlépe v příloze e-mailu, a v tabulce zvolíte typ razníku a velikost puncu. Cenu dohodneme individuálně dle pracnosti razníku. Platba je předem převodem na účet.

Dodací lhůty:

  • Puncy ryzostní a materiálové prakticky obratem.
  • Výrobní, odpovědnostní a loga okolo 2 týdnů.
  • Pokud situace dovolí, je možné dohodnout expresní výrobu do 2-3 dnů s příplatkem 25%.

Hotovou zakázku je možno vyzvednout i osobně podle dohody.